maandag 29 juni 2026

Gijs geboren

Goedemorgen lieve bloggers, 

Vandaag laat ik weer een baby cirkelkaartje zien op de blog, vorige week gemaakt voor baby Gijs die geboren is bij onze buren. Op het geboortekaartje stond zo'n zelfde soort wiegje, dus daar ben ik mee aan de slag gegaan. Altijd leuk om wat van het geboortekaartje terug te laten komen. Design papier van Echo Park gebruikt in deze mooie groentinten. Een gezellig babykamertje zo op de kaart! Ook de naam weer verwerkt, altijd leuk om het net wat persoonlijk te maken. 
De cirkelmal laat ik maar liggen voor de volgende :)

Liefs, Merit en Annemarie

 

7 opmerkingen:

Creaellenknutselsite zei

wat een mooi kaartje met de cirkelmal en het schattige tafereeltje erop, je zal maar baby zijn en in dat fijne wiegje mogen liggen, mooi design papier
groetjes Ellen

Eri zei

Wow , een prachtige kaart in supermooie kleuren!
Groetjes, Eri

femke zei

Heey Merit en Annemarie,
wat een lief baby kaartje en zo'n herkenbaar detail en naam erbij doet het altijd goed. Mooi alfabet trouwens voor de naam, lekker speels.
Groetjes Femke

Anita van Deur zei

O, wat een mooie kaart voor Gijs zijn geboorte.

Scraptastisch zei

Weer zo'n lievie, en ja laat de cirkelmal maar liggen. Keileuke baby kaart, wieg en de naam Gijs! Fijne dag verder,
Zxx Gerie

Sarah zei

Lief!

Angélique zei

Ach, wat een leuke, gezellige kaart, mooi gemaakt op de cirkel lay-outmal. Leuk met de naam van de baby.