
donderdag 31 maart 2011
sweet wonderful you....

woensdag 30 maart 2011
Beterschap....

maandag 28 maart 2011
LENTE......
Deze easelcard is gemaakt op wit cardstock en met het papier uit de paperpad van MME. Het Tildaatje met haar fiets is bewerkt met distress inkt, en in een ovale spellbinder gestempeld. De vlindertjes die overal opduiken zijn ook van magnolia en eerst op de kaart gestempeld en later nog eens op designpapier, dan uitgeknipt en op de gestempelde vlindertjes geplakt. Achter het afdrukje heb ik met bruine inkt swirls gestempeld .De randpons van Martha Steward met de bloemetjes en het gras (bedankt Durvina) gebruikt en de kleinste retro flowerpons , de takjes zijn van crealies, achter een zelfgemaakt bloem.Als laatste een tag (ook van Magnolia) met daarop LENTE gestempeld, en voor de finishing touch nog wat pareltjes met de perlen-pen aangebracht en alles besprenkelt met glimmer mist zodat er een prachtig glimmend parelmoerkleurig laagje over de kaart komt.. Ga nu snel nog even de was ophangen buiten en daarna naar het werk, allemaal nog heel erg bedankt voor de kaarten en de felicitaties op de blog ,ik heb er van genoten!! Fijne dag allemaal, Hobby stempels: roze/donker roze/groen. Duymelot: Easelcard lente. Wags Wiskers:Spring. Ned Magnolia challenge:Tag. Tottaly Gorjuss:Spring.
veel liefs Annemarie.
veel liefs Annemarie.
zondag 27 maart 2011
Verjaardag Annemarie
En dit zijn alle kaartjes die ze heeft gekregen voor haar verjaardagscandy, ze is er super blij mee en wil iedereen heel erg bedanken!! Deze kaartjes zullen nog wel een poosje in de kast blijven staan zodat we er nog lekker even van kunnen genieten.
Gefeliciteerd Aartje, wil je ons je adres mailen naar : agvansplunter@hetnet.nl, we sturen dan het pakketje zo snel mogelijk naar je op!!
Allemaal nog een hele fijne zondag en bedankt voor alle felicitaties! Annemarie.
vrijdag 25 maart 2011
with all my love.
Allemaal nog een fijne avond en alvast bedankt voor alle lieve reacties.
Lieve groetjes,Annemarie.
donderdag 24 maart 2011
Je bent een echte kanjer en snoef.....

Snoef was wel niet altijd in haar noppetjes als "De Dokter" (zo noemden we onze zwager)kwam, maar naarmate de tijd verstreek raakte ze er bijna aan gewend.
En wij genieten natuurlijk ook als we haar zo rond zien scheuren in de tuin gelukkig is alles na 4 maanden uiteindelijk toch weer goed gekomen. Nu ligt ze heerlijk in de kamer in haar kooi
uit te rusten van een middagje wroeten in de tuin.
Wat is het toch weer heerlijk weer je zou denken dat het nooit meer anders wordt HEERLIJK!!!
Fijne avond allemaal veel liefs, Annemarie.
woensdag 23 maart 2011
Alles met en over kleuren met Derwent.

Afgelopen week wonnen we de challenge bij "alles met en over kleuren met Derwent", we hebben een prachtige houten doos gekregen om onze derwents in op te bergen, de vraag was of we voor de volgende keer gastdesigner wilden zijn....Natuurlijk, we kregen de sketch doorgemaild en dit is wat we ervan gemaakt hebben. Het papier is van MME alle scrappapiertjes zijn met inkt en de distresser bewerkt.Het Tilda is natuurlijk ingekleurd met derwent, wat bloemen blaadjes meeldraadjes en pareltjes er bij gedaan en nog wat vlinders uitgestanst. Als laatste de tekst erop gestempeld "Just for you".
Ga allemaal maar eens een kijkje nemen op de blog van alles met en over kleuren met derwent want er is een hele leuke magnolia stempel te winnen.
Veel liefs Annemarie.
maandag 21 maart 2011
Van Harte Beterschap..
Dit kaartje is gemaakt met papier uit een paperpad van Papermania de lijn "Summer Bloom".
Het is een beterschapskaartje geworden en als het goed is heeft diegene waar het voor bestemd was de kaart inmiddels wel ontvangen. Het schattige dametje van is van Belles"n Whistles, ik vind het zo'n lieverdje!! Ze is met distress bewerkt en de hoekjes zijn met bruine swirls gestempeld.
Een label uitgestanst en daar "van harte beterschap" en swirls op gestempeld wat kleine stipjes met de perlen pen gemaakt en een stukje lint erdoor. Bloem en blaadjes zijn van magnolia en nog wat roosjes en swirls erbij gedaan.Wat een heerlijke dag vandaag vanmorgen gewerkt maar voor dat ik ging werken alle beddegoed aan de lijn en nu kan het heerlijk schoon op bed....wat zullen wij lekker slapen vannacht niets lekkerder als beddegoed wat buit gedroogd heeft.
Het is een beterschapskaartje geworden en als het goed is heeft diegene waar het voor bestemd was de kaart inmiddels wel ontvangen. Het schattige dametje van is van Belles"n Whistles, ik vind het zo'n lieverdje!! Ze is met distress bewerkt en de hoekjes zijn met bruine swirls gestempeld.

Bedankt voor al jullie's lieve reactie's we lezen ze dolgraag...
Fijne dag veel liefs, Annemarie.
zondag 20 maart 2011
Groene kaart...
Weer een zelfgemaakt bloem (krijg er al meer zin in) en wat kleine bloemetjes en roosjes, ook nog wat takjes gemaakt met de Martha Steward pons en een swirl uitgedraaid. De bloemen en het afdrukje bespoten met "Glimmermist", krijgt het zo'n prachtig glimmend laagje.
Als laatste 2 vlindertjes erbij geplakt.
Wat een heerlijk weer is het we gaan er even lekker van genieten.
vrijdag 18 maart 2011
Sweet wonderful you..

Nog een taartonderlegger eropgeplakt met blaadjes,meeldraadjes, pareltjes en een toef bloemen ( de grote zelf gemaakt, jaja ik heb er een keer aangedacht,vind het altijd zo mooi bij iedereen maar vergeet het vaak). Ook nog 2 vlinders erbij gedaan en onderin een stukje lint van allemaal kleine bloemetjes.
Allemaal een heel fijn weekend veel liefs,
Oh ja en ik heb al zoveel leuk/mooie kaarten gehad lig bijna onder de brievenbus als de post komt, het is echt heel leuk om zoveel moois te krijgen, bedankt alvast dames.... Annemarie.
donderdag 17 maart 2011
It's a party

Nu over mijn kaartje,dit kaartje heb ik gemaakt met het papier van Basic Grey de lijn "Oliva".
Heb 2 schuine stukken gesneden (meer is het echt niet)en op de kaart geplakt, en het dametje van Whiff of Joy in een spellbinder gestempeld en met distress bewerkt, en de ketting en armband die ze aanheeft met (toen ging het wel goed) de perlen pen bewerkt. Wat bloemen en takjes erbij gedaan en een kalendertje gestempeld op roze papier, zodat je zo leuk de datum van de jarig aan kunt vinken.
Ga nu snel aan de slag ben vanmorgen om half 6 al begonnen met de huishoudelijke klusjes zoals strijken, stoffen de wc en badkamer en mijn eten staat ook al klaar in de pannen, zodat ik lekker aan de knutsel kan vandaag. Ben bij 2 challenges uitgekozen om gast designer te zijn bij "Alles met en over kleuren met derwents", daar heb ik vorige week gewonnen (een prachtige houten doos voor mijn Derwentjes!!) en daar moet ik voor maandag een voorbeeld kaart maken. En gisteren zag ik dat ik bij "7 Kids College Fund" in de top 3 stond(met deze kaart) en dat ik uitgekozen was om voor de volgend challenge een kaart te maken. dus werk aan de winkel.....
Wat een lang bericht zeg ga nu even om wat boodschappen en dan heerlijk aan de kaart!!
Fijne dag allemaal en nogmaals heel erg bedankt voor al jullie's lieve berichtjes. Annemarie.
dinsdag 15 maart 2011
Happy Holiday's en de PERLEN-PEN.........


Het papier is van MME de lijn "So Sophie" prachtig papier heerlijk dik (je kan het gewoon afsoppen haha). Tilda en het vliegtuig heb ik met Derwent ingekleurd, wat spellbinders "Peony"uitgedraaid groot en klein voor de bloemen, en wat vlinders en takjes. Nog een borderstans gebruikt en Happy Holidays gestempeld.
Nu ga ik nog even de challenges vermelden en dan ga ik aan mijn eten beginnen ik heb mijn buik er van vol (maar een lekker kippetje gaat er nog wel in).
Nederlandse Magnolia Challengeblog: 2 magnolia artikelen.
Magnolia Down Under: 2 of each ( 2 plaatjes 2 vlinders 2 roosjes 2spellbinders enz).
Dutch Magnolia Lovers: Distress je papier en de kleuren bruin/roze/ecru.
Magnolia Stamp Lovers:Die Cuts.
Just Magnolia: Sketch.
Girlscardsworld:Vakantie.
Fijne avond bedankt voor al jullie's lieve reactie's veel liefs, Annemarie.
donderdag 10 maart 2011
with all my love...
Dit kaartje heb ik gemaakt met het prachtige Maja Designpapier wat ik verleden week bij de demodagen van doe@ding heb gekocht. Er waren zo ontzettend veel mooi vellen maar we besloten om nu eens de kleur paars mee te nemen. Ik gebruik deze kleur zo weinig dat ik het een beetje als een uitdaging zag. (heb zelfs nog de kleur "dusty concord" distress ink gekocht want ik had niet eens paars). Thuis natuurlijk gelijk aan de slag ermee.
Heb het dametje van Whiff of joy gemaskerd in een voorjaarsveldje en met de distress bewerkt, wat ik nog steeds een hele bevalling vind na herhaalde pogingen en veel bezoekjes aan de prullenbak mocht deze dan eindelijk blijven.Nog hier en daar wat stickles aangebracht en in de hoekjes wat swirls gestempeld. Daarna alle randjes van alle scrappapiertjes met inkt bewerkt ook het taartonderleggertje anders is het zo wit. Nog een stukje kant eronder gedaan en wat bloemen ,blaadjes,vlindertje en swirls. Tot slot de stempel "with all my love" gebruikt en overal kliene stipjes gezet met de perlen-pen .

Fijne dag nog allemaal veel liefs, Annemarie.
woensdag 9 maart 2011
Van harte gefeliciteerd met je verjaardag
Een verjaardagskaartje, hij is al verstuurt en de komende weken moet ik er weer veel maken, deze is gemaakt met het prachtige "Tildapapier". Het Tildaatje is uitgeknipt ik vond dat er zoveel wit rondheen kwam dat komt natuurlijk omdat ze van de ferme stappen zet. ze is ingekleurd met de derwent potloden.
Verder een label en een randje uitgestanst ook uit scrappapier, wat swirls en bloemen erbij gedaan an alles voorzien van stickles.eigenlijk een heel eenvoudig kaartje.
Just magnolia: Anything goes.
Girlscardsworld: Bloemen.
Simon Says stamp: Anything goes.
Hele fijne dag allemaal. liefs, Annemarie.

Bedankt voor alle lieve reactie's op Merit haar "taartkaart". Geweldig om allemaal te lezen.
En we hebben de challenge bij derwent gewonnen,komt mooi uit mijn derwent potloden zitten in een blikkendoos en de binnenkant is van plastic, en dat gaat de laatste tijd erg achteruit de stukjes breken eruit als ik de bovenste laag eruit wil halen, nu kan ik ze in iedergeval verdelen over 2 dozen.
Just magnolia: Anything goes.
Girlscardsworld: Bloemen.
Simon Says stamp: Anything goes.
Hele fijne dag allemaal. liefs, Annemarie.
zondag 6 maart 2011
Voor de jarige...
Alvast super bedankt voor de lieve reacties.
liefs, Merit
vrijdag 4 maart 2011
Van Harte Beterschap..
Alvast bedankt voor alle lieve reacties.
Lieve groetjes,Annemarie.
donderdag 3 maart 2011
2 dezelfde kaartjes maar toch heel anders....


Veel liefs, Annemarie en Merit
dinsdag 1 maart 2011
thanks..

Ik heb nu nog even tijd vanavond, lekker geen huiswerk dus ga nog maar even wat kaartjes afmaken die in de vakantie nog niet af zijn gekomen! Alvast bedankt voor de leuke berichtjes allemaal!
Lieve groetjes, Merit.
Abonneren op:
Posts (Atom)