Pagina's

maandag 29 juni 2026

Gijs geboren

Goedemorgen lieve bloggers, 

Vandaag laat ik weer een baby cirkelkaartje zien op de blog, vorige week gemaakt voor baby Gijs die geboren is bij onze buren. Op het geboortekaartje stond zo'n zelfde soort wiegje, dus daar ben ik mee aan de slag gegaan. Altijd leuk om wat van het geboortekaartje terug te laten komen. Design papier van Echo Park gebruikt in deze mooie groentinten. Een gezellig babykamertje zo op de kaart! Ook de naam weer verwerkt, altijd leuk om het net wat persoonlijk te maken. 
De cirkelmal laat ik maar liggen voor de volgende :)

Liefs, Merit en Annemarie

 

14 opmerkingen:

  1. wat een mooi kaartje met de cirkelmal en het schattige tafereeltje erop, je zal maar baby zijn en in dat fijne wiegje mogen liggen, mooi design papier
    groetjes Ellen

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Wow , een prachtige kaart in supermooie kleuren!
    Groetjes, Eri

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Heey Merit en Annemarie,
    wat een lief baby kaartje en zo'n herkenbaar detail en naam erbij doet het altijd goed. Mooi alfabet trouwens voor de naam, lekker speels.
    Groetjes Femke

    BeantwoordenVerwijderen
  4. O, wat een mooie kaart voor Gijs zijn geboorte.

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Weer zo'n lievie, en ja laat de cirkelmal maar liggen. Keileuke baby kaart, wieg en de naam Gijs! Fijne dag verder,
    Zxx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Ach, wat een leuke, gezellige kaart, mooi gemaakt op de cirkel lay-outmal. Leuk met de naam van de baby.

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Heel mooi kaartje voor de geboorte van Gijs! De kleuren vind ik prachtig bij elkaar!

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Mooie kaart in deze mooie groene tinten.
    Groetjes van Henriët

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Heel mooi baby kaartje met hele leuke en persoonlijke details erop
    Groetjes Rina

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Merit wat is dit ook weer een prachtig kaartje voor jullie buurtjes, wat een mooie tinten heb je gebruikt, jij weet wel raad met echo park papier...echt schitterend!!
    Liefs Ma

    BeantwoordenVerwijderen
  11. Oeh..... wat een lieverd.
    Mooie kleurtjes, die groen/grijs tinten met beige/wit.
    Leuk hoor, die ronde felicitatie kaartjes.

    BeantwoordenVerwijderen
  12. Hele mooie kaart voor de geboorte van Gijs. Erg mooi samengesteld. “Leuk om de kaart een persoonlijk tintje te geven . Groeten Trijntje

    BeantwoordenVerwijderen
  13. Een schattige cirkelvormige baby kaart , groeten Epie

    BeantwoordenVerwijderen

Wat leuk dat je een berichtje achterlaat,
we waarderen het heel erg en lezen ze altijd met heel veel plezier.