Goedemorgen lieve blogsters, het is weer donderdag dus tijd voor een kerstkaart, vandaag laten Jantine en wij een kaart aan jullie zien maar neem ook een bezoekje bij de andere teamleden want die hebben ook allemaal weer een kerstkaart om te laten zien.
Wij hebben het prachtige papier van MD de lijn "Merry Christmas"gebruikt daar deze leuke houten ornamentjes op geplakt... Het huisje is al wat ouder het lieve gingerbreadpoppetje was een knijper...en kregen we dit teamuitje zat ergens aanvast maar ik weet niet meer van wie het was,,,
Ik dacht die kunnen leuk samen, de halve knijper eraf gehaald en zo kon het gingerbread dametje mooi voor haar mooie woning staan.het tafereeltje op een tag geplaatst..
Het was best een vrij eenvoudige en snel kaart dat is ook weleens fijn, hoop nog wat kerst/winter te maken aankomende weken, maar dan moet ik snel aan de bak voor de verjaardagen in Februari.
Ik hoop jullie weer te zien met een wekelijkse of challenge kaart...
Lieve groetjes Annemarie en Merit.

Schitterend peperkoekenhuisje grt caroline
BeantwoordenVerwijderenwat een mooi kaartje met het leuke papier en het schattige peperkoek vrouwtje voor haar huisje
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Wat een enig peperkoekvrouwtje voor haar huisje. Ik vind het een gave kaart met dat mooie papier!
BeantwoordenVerwijderenMooie kerstmet het peperkoekmannetje.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Elle-Jeanne
Wie wat bewaart.... heel leuk gedaan
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Caroline
Wat een super leuke kaart. Echt tof gedaan met de figuurtjes. Heel mooi.
BeantwoordenVerwijderenFijne dag.
Lieve groetjes,
Emily
Gezellig kerstkaartje met dit leuk koekvrouwke
BeantwoordenVerwijderenHet is weer een hele leuke kaart geworden.
BeantwoordenVerwijderenHet poppetje staat er zo lief bij voor haar huisje.
Groetjes,
Yvonne.
Heel leuk zo dat mooie dametje voor het huisje. Dat mooie dessin-papier heb ik vandaag dankzij jullie ook gebruikt voor mijn kerstkaart evenals het lieve plaatje dat ook van jullie kwam en ik heb nog genoeg over om nog een kaart te maken. De workshop kaart had ik al eerder gemaakt en op mijn blog geplaatst. Leuk hoor!
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Het past allemaal zo mooi bij elkaar. Leuke kaart!!!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Sigrid
Een leuk kaartje en dat gingerbread dametje is inderdaad erg leuk! Mooi gedaan! Groetjes Marijke
BeantwoordenVerwijderenOh wat een leuke kaart met het peperkoekenmeisje en het houten huisje!
BeantwoordenVerwijderenDank je wel voor jullie prachtige verjaardagskaart. Vanmorgen al de envelopjes opengemaakt, en nu heb ik ze allemaal opgehangen.
Groetjes, Eri
Erg mooi deze kaart zo met het houten huis. Leuke combi van het papier. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenSuper leuk !!!!
BeantwoordenVerwijderenEen schattig kerstkaartje met dat leuke poppetje voor haar huisje.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes van Marian.
Prachtige kaart, groetjes Femmy
BeantwoordenVerwijderenSchitterende kaart Annemarie!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Suzan
Wat een leuke houten figuurtjes op jullie kaart. Een heel leuk geheel zo samen.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes van Henriët
Wat leuk is deze kaart.
BeantwoordenVerwijderenEn weer post het dp zo mooi bij elkaar.
De kleuren komen allemaal terug in het ruitjes dp, vind ik heel mooi.
Heel leuk (voorbeeld)kaartje!
BeantwoordenVerwijderengrtz Colien
Een heel gezellige kaart, erg leuk.
BeantwoordenVerwijderenNou, snel of niet, hij is superleuk! Dat koekemanvrouwtje (kan natuurlijk niet, hihihi) is superleuk!
BeantwoordenVerwijderenHey Annemarie,
BeantwoordenVerwijderenDank voor de beterschapswensen, voel me een beetje terug meer mens vandaag... Wat een super mooie kerstkaart is dit met het prachtig gecombineerde papier en het houten huisje en dametje erop. Fijn dat je de wasknijper zo kon combineren. Ook de beterschapskaart hieronder is weer super leuk geworden!
Liefs,
Nancy
Een heel mooi warm kaartje en fijne kleuren.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Laurette